Pamokos kitaip – VILNIUS; pasaulio paveldo miesto istorijos. ES narės valstybės. Vilnius-Lietuvos sostine.#MepaLIETUVA.

• Paskelbta: 2023-06-14

2023 metų birželio 9 dieną IIIB klasės gimnazistai kartu su auklėtoja Vaida Paukšte dalyvavo orientaciniame žaidime „Vilnius: pasaulio paveldo miesto istorijos” (organizatorius: Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra). Su žaidimo organizatoriumi susitikome  gražiame Stiklių gatvės kiemelyje, kur ir sužinojome žaidimo taisykles, pasiskirstėme grupėmis ir pradėjome  ieškoti nurodytų objektų. Visoms užduotims atlikti turėjome valandą. Keliaudami senamiesčio gatvelėmis, pamatėme tokių pastatų ir užrašų, kokių nė vienas dar nebuvome regėję. Objektai, kuriuos turėjome surasti, buvo tinkamai paskirstyti, tad surasti tam tikras vietas nebuvo sunku. Po valandos visi sugrįžome atgal į sutartą vietą, pasidalinome įspūdžiais. Suskaičiavome komandų surinktus taškus, paskelbėme nugalėtojus, kurie buvo apdovanoti originaliais prizais. Džiaugiamės tokia išvyka ir rekomenduojame kitiems save išbandyti šiame orientaciniame žaidime ir iš naujo atrasti Vilniaus miestą.

Luka Žiaubrytė, IIIB