Pamokos M. K. Čiurlionio dailės muziejuje

• Paskelbta: 2023-06-13

6b ir 6c klasės mokiniai birželio 6 d. lankėsi Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Slaptas Čiurlionių raštas“, „Archaika“, „Senoji Lietuva. Nuotykiai prasideda“.

Integruotoje lietuvių kalbos ir dailės pamokoje mokiniai M. K. Čiurlionio muziejuje tyrinėjo slaptuosius dailininko simbolius ir naudodamiesi šifro alfabetu rašė savo slaptą laišką.

Edukacijoje „Senoji Lietuva. Nuotykiai prasideda“ mokiniai susipažino su Lietuvos viduramžių bei naujųjų laikų kultūra, tyrinėjo senovinius žemėlapius, susipažino su pirmaisiais lietuviškais pinigais, pagilino istorines žinias apie diduomenę.

Ekspozicijoje „Archaika“ mokiniai susipažino su mūsų tautos XVIII – XX a. kultūriniu palikimu. Čia eksponuojami seniausi arba per amžius nepakitusias formas išlaikę kūriniai, nepaliesti miestietiškos kultūros, pramoninės gamybos įtakų.

Gintė Mažiulienė dailės vyresnioji mokytoja
Liudmila Leonavičienė rusų kalbos mokytoja metodininkė
Daiva Jarmalienė technologijų vyresnioji mokytoja