Pamokos kitaip – abiturientai stebėjo S. Beketo BELAUKIANT GODO

• Paskelbta: 2023-05-01

Balandžio 30 dieną IV a ir IV b gimnazijos klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Rima Valiuviene stebėjo ir aptarė Vilniaus mažojo dramos teatro spektaklį „Belaukiant Godo“.

Spektaklis rodomas nuo 2022 m., bet jo turinys nepraranda aktualumo. Gyvenimo absurdiškumas perteikiamas žaisminga forma, režisūriniai sprendimai skatina mokinius susimąstyti, interpretuoti. Siedami literatūrinius ir kultūrinius kontekstus mokiniai mokėsi samprotauti, svarstė, kaip panaudoti spektaklio medžiagą per egzamino rašinį. Mokytoja R.Valiuvienė kelia uždavinį vesdamasi mokinius į teatro spektaklius ugdyti kritinį mąstymą, pritaikyti įgytas žinias analizuojant matomos spektaklius, ugdytis estetinį suvokimą ir poreikį būti kultūros žmonėmis. Pats tas pravėdinti galvas prieš egzaminą ir suprasti, kad LAUKTI GODO NEREIKIA, REIKIA VEIKTI.