Edukacija PER VELYKAS BUS MARGUČIŲ

• Paskelbta: 2023-04-10

Balandžio 6 d. su 5a klasės mokiniais dalyvavome edukacijoje „Per Velykas bus margučių“ Vilniaus etninės kultūros centre. Edukacija labai patiko, kadangi buvo įdomi, įtrauki, naudinga: visi mokiniai noriai, su entuziazmu įsitraukė į veiklą – kiaušinių marginimą: kūrė savo individualius margučius tarsi mažus meno kūrinėlius, naudodami vašką, piešdami įvairius raštus, parinkdami spalvas. Šis užsiėmimas ugdė mokinių kūrybiškumą, taip pat praplėtė kultūros žinias: mokiniai sužinojo apie senovinę lietuvių tradiciją: margučių marginimą vašku, skirtingų spalvų reikšmes, simboliką. Mokiniai labai džiaugėsi savo kūriniais, grožėjosi kitų margučiais, dalinosi nauja patirtimi vieni su kitais, tokiu būdu buvo ugdomi ir bendradarbiavimo gebėjimai, komunikavimo kompetencija.

Živilė Pukštienė, lotynų kalbos mmokytoja, 5al kl. vadovė