Dėliojant FILOLOGINES DĖLIONES

• Paskelbta: 2023-03-17

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos keturios abiturientės kovo 16-ąją, Knygnešio dieną, dalyvavo respublikinėje IX–XII gimnazijų klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros projektinių darbų konferencijoje „Filologinės dėlionės“, kuri vyko Vilniaus Žemynos gimnazijoje, ir skaitė pranešimus. IV a (12 a) klasės mokinės Monika Mikalauskaitė pristatė „Gyvenimo prasmės apmąstymus literatūroje“, Rugilė Česnytė pristatė „Individo ir visuomenės santykį literatūroje“, Dominyka Abaravičiūtė nagrinėjo temą „Ką apie žmogų atskleidžia vertybių kaita?“, IV b (12 b)  klasės mokinė Urtė Paulauskaitė pristatė „Žmogaus ir žvėries temą literatūroje“. Mokinės buvo apdovanotos diplomais už aktualiausius, moksliškiausius pranešimus. Mokines konferencijai rengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rima Valiuvienė.