SŪRI PAMOKA

• Paskelbta: 2022-09-27

3ad ir 3b klasės mokiniai ir jų mokytojos vyko į edukacinę kelionę. Aplankėme menininkų Aušros ir Tauro Česnulevičių sodybą Druskininkuose. Vaikai dalyvavo edukacinėje kūrybinėje veikloje „Sūri pamoka“. Iš druskos mokiniai lipdė įvairiausias druskos skulptūras, suvenyrus, ragavo druską, lietė ją...

Po viešnagės pas menininkus, aplankėme Druskininkų miestą ir sužinojome kaip kaimas virto kurortu. Aplankėme paminklus karaliui Mindaugui, M. K. Čiurlioniui, mineralinio vandens gręžinius.

Iš Druskininkų užsukome į Merkinę – vieną seniausių Lietuvos gyvenviečių, įsikūrusių Nemuno ir Merkio upių santakoje. Užlipome ant Merkinės piliakalnio ir pamatėme nuostabius nuo jo atsiveriančių upių vaizdus.  O grįžtant užsukome į Merkinės apžvalgos bokštą.

Neringa Budrytė pradinio ugdymo mokytoja