TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA

• Paskelbta: 2022-04-04

2022 m. balandžio 2 d. minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga 2d ir 2b mokiniai ir jų mokytojos letuvių kalbos pamoką vedė gimnazijos bibliotekoje. Šios pamokos metu mokiniai atidžiai klausėsi gimnazijos bibliotekos vedėjos Sigitos Pečkaitienės, kuri pasakojo, apie Hansą Kristianą Andersoną ir jo vardinį medalį, apie metų knygos rinkimus ir vaikų knygas, kurios dalyvauja metų knygos rinkimuose bei kodėl yra minima vaikų knygos diena. Gimnazijos bibliotekos vedėja taip pat skaitė mokiniams eilėraščius. Vaikų knygos minėjimą vainikavo knygų mainai Laimės šulinys.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rita Jonušienė 2b, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Palmira Jančienė 2c, pradinio ugdymo mokytoja Marina Čėplienė 2d