Lietuvių kalbos ir dailės projekto paroda ŠEIMOS HERBAS

• Paskelbta: 2022-03-22

Gimnazijos 5b klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas domėjosi šeimos ištakomis – mokiniai kalbino savo senelius, tėvus, giminaičius, domėjosi šeimos istorija. Rezultatus apibendrino piešdami savo šeimos genealoginį medį. Per klasės valandėles mokiniai buvo skatinami pažinti ir plėtoti šeimos vertybes. Dailės pamokose penktokai tyrinėjo lietuviškus herbus, aptarė herbų kūrimo taisykles ir naudodami spalvų ir ženklų simboliką sukūrė savo giminės ar šeimos herbą. Užbaigę kūrinius įsivertino savo kūrybinius pasiekimus ir surengė parodą gimnazijos bibliotekoje. Šią parodą skiriame Lietuvai.

Maloniai kviečiame aplankyti 5B klasės mokinių ilgalaikio lietuvių kalbos ir dailės projekto parodą ,,Šeimos herbas” kuri eksponuojama gimnazijos bibliotekoje kovo mėn.

Dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė
Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Sonata Vaičiakauskienė