APIE KLIMATO KAITĄ PER TVARIOS MADOS PRIZMĘ

• Paskelbta: 2022-03-24

2022 m. kovo 23 d. ir balandžio 6 d. IIa ir IIb gimnazijos klasių mokiniai biotechnologijų pamokų metu, lydimi biologijos mokytojos metodininkės Renatos Dikčiūtės ir chemijos mokytojos Živilės Fedaravičienės, gilinosi į klimato kaitos problemas. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto lektorė Asta Kisieliūtė nuotolinės pamokos „Kaip sumažinti klimato kaitą?“ metu IIa ir IIb gimnazijos klasių mokiniams edukacinėje pamokoje iškėlė klausimą Kaip mes galime tapti tvaresniais, saugoti ir globoti mūsų planetą ateities kartoms, pasitelkiant madą? Lektorė mokinius supažindino su tvarumo samprata, mados poveikiu klimato kaitai bei kokių pokyčių reikia kiekvienam iš mūsų tvarios mados link. Ši tema ypač aktuali šiuo metu. Ji paskatino mokinius susimąstyti apie kasdienį dalyką – mūsų dėvimus drabužius, kiek gamtos išteklių reikia norint juos pagaminti. Mokiniai po pamokų dėkojo lektorei už labai įdomią pamoką, nuoširdžiais plojimais kartodami  „Ačiū, ačiū, ačiū...“

Biologijos mokytoja metodininkė Renata Dikčiūtė