Meninis projektas ŠV. VELYKŲ BELAUKIANT

• Paskelbta: 2022-04-05

Pradinių klasių mokiniai per dailės ir technologijų, dailės raiškos pamokas dalyvavo meniniame projekte ,,Šv. Velykų belaukiant". Jie tyrinėjo Vilniaus verbų formų ir spalvų ypatumus, iš ko ir kaip jos rišamos, kuo skiriasi nuo kituose Lietuvos regionuose rišamų verbų. Taip pat domėjosi margučių simboliais ir raštais. Vaikai dirbo grupėse ir po vieną, įvairia technika (lipdė iš plastilino, konstravo iš kartono ir spalvoto popieriaus, piešė aliejinėmis kreidelėmis, tapė guašo dažais) ir sukūrė įvairaus dydžio savitų Vilniaus verbų ir margučių kompozicijų. Savo kūriniais mokiniai originaliai pasipuošė savo klasių kabinetus.

Mokytojos: Irena Staknienė, Gintė Mažiulienė, Asta Triukšinienė, Asta Mozurienė, Žydrūnė Kaukėnienė, Neringa Budrytė, Rima Erdogan