Tarptautinis piešinių konkursas IŠGIRSTI PAČIĄ SLAPČIAUSIĄ GAMTOS KALBĄ

Šiais mokslo metais 12 „Dailės studijos“ būrelio mokinių dalyvavo Tarptautiniame piešinių konkurse „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“.

Konkursui buvo pristatyti 1958 kūrybiniai darbai iš Lietuvos, Latvijos, Kinijos, Indijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Liuksemburgo. Piešiniai pristatyti iš 233 ugdymo įstaigų, 383 mokytojai paskatino vaikus dalyvauti konkurse. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais iš jų 4 Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos mokinės.

Gegužės 24 dieną Panevėžio gamtos mokykloje laureatų diplomais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanotos šios mokinės: Goda Špokaitė (5c),  Giedrė Baronaitė (2b), Liepa Pipiraitė (2ad), Emma Steenbergen (2ad). Sveikiname mokines.

Laureatų kūrybiniai darbai eksponuojami visus metus. iki spalio mėnesio Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“, vėliau Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos filialuose, bei Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje.

Dailės mokytoja metodininkė Gintė Mažiulienė