SVEIKINAME RESPUBLIKINIO DAILĖS KONKURSO „TAVO PERSONAŽAS“ NUGALĖTOJĄ

Kovo 22 d. Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete vyko respublikinis dailės konkursas „Tavo personažas“, kurio tikslas – ugdyti mokinių meninius įgūdžius, plėtoti kūrybines ir pažintines galias, skatinti jų saviraišką, pasitelkiant mąstymo, matymo ir žinojimo būdus. Konkursas vyko trimis etapais: pirmasis įvadinis, kurio metu aptariama tema, išaiškinama, kaip vyksta konkursas, pristatomi kriterijai. Antrajame etape mokiniai dalyvavo praktiniame užsiėmime pagal amžiaus grupes, auditorijose tris valandas kūrė savo įsivaizduojamus personažus. Šiame konkurse mūsų gimnaziją atstovavo 5c kl. mokinė Milėja Indrijauskaitė, 8c kl. mokinė Nora Berlinskaitė, IIc kl. mokinė Urtė Lukauskaitė, mokines konkursui ruošė dailės vyresnioji mokytoja Vilma Kaplanovskienė. Tuo laiku mokinius atlydėję mokytojai taip pat mokėsi – dalyvavo įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, išbandė naujas technologijas, kurias panaudos ugdant jaunuosius talentus. Trečiasis etapas – laureatų apdovanojimai.

Mūsų gimnazijos 5 kl. mokinę Milėją Indrijauskaitę lydėjo sėkmė – savo amžiaus kategorijoje (5–6 kl.) laimėjo II – ąją vietą ir tapo laureate, gavome kvietimą kovo 29 d. dalyvauti apdovanojimų renginyje.

Visi laureatai buvo apdovanoti diplomais bei akademijos įsteigtomis dovanomis. Dalyvavo laureatų dailės darbų atidarymo parodoje bei nuostabiame koncerte.

Vilma Kaplanovskienė, dailės vyresnioji mokytoja