2024 M. EUROPOS STATISTIKOS KONKURSO NACIONALINIO ETAPO LAIMĖTOJAI

Europos statistikos konkursas yra skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie, susibūrę į komandas spręs statistikos užduotis, ieškos duomenų ir atliks analizes. Konkurso tikslas – ugdyti statistinį moksleivių raštingumą ir skatinti mokytojus naudotis nauja mokomąja medžiaga, paremta oficialiąja statistika.

Konkursą sudaro du etapai: nacionalinis ir Europos. Nacionaliniame etape moksleiviai varžėsi su bendraamžiais savo šalyje ir atliko nacionalinio etapo užduotis.

Mūsų gimnazijos komanda turi galimybę dalyvauti Europos etape, kur atstovaus Lietuvai ir kurs vaizdo įrašus statistine tema.

2024 m. Europos statistikos konkurso nacionalinio etapo A kategorijoje gimnazijos komanda ZUIKOS laimėjo II vietą!  Sveikiname mokinius Valeriją Zelevaitę, Adrianą Zlatkutę ir Arna Matuolį (ekonomikos mokytoja metodininkė Vigilija Kelerienė).