SVEIKINAME EUROPOS STATISTIKOS KONKURSO NUGALĖTOJUS

Europos statistikos konkursas (ESK) yra Europos Sąjungos statistikos tarnybos (Eurostato) ir savanoriškai prisijungusių nacionalinių statistikos institucijų (NSI) organizuojamas konkursas.

Konkurso tikslas – ugdyti statistinį mokinių raštingumą ir skatinti mokytojus naudotis nauja mokomąja medžiaga, paremta oficialiąja statistika.

Konkursą sudarė du etapai – nacionaliniu ir Europos Sąjungos mastu.

Mūsų gimnaijos komanda „ZUIKOS" (mokiniai – Adriana Zlatkutė (IVa), Kamilė Davidėnaitė, Arnas Matuolis, Valerija Zelevaitė (IVb), ekonomikos mokytoja metodininkė Vigilija Kelerienė) nacionaliniame etape užėmė antrą vietą, o Europos Sąjungos etapo finale – pirmą vietą. Birželio 25–27 d. mokinių komanda su ekonomikos mokytoja Vigilija Keleriene vyks į Europos statistikos departamento apdovanojimus Madride.