KATALIKŲ TIKYBOS, LIETUVIŲ KALBOS IR DAILĖS INTEGRUOTO 4-8 KLASIŲ IR I-II GIMNAZINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KONKURSAS „MANO HEROJUS BIBLIJOJE“

2024 m. birželio 7 d. Vilniaus Bažnytinio  paveldo muziejuje vyko katalikų tikybos, lietuvių kalbos ir dailės integruoto 4-8 klasių ir I-II gimnazinių klasių mokinių konkurso „Mano herojus Biblijoje“ apdovanojimų šventė. Konkursą organizavo  Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras ir Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija. Konkurso vertinimo narės buvo dailės mokytoja ekspertė Irena Staknienė ir dailės mokytoja metodininkė Gintė Mažiulienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė. Vertinimo komisijos pirmininkė Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro vadovė Raimonda Kuklienė.

Po apdovanojimų šventės vyko edukacinė pamoka Bažnytinio paveldo muziejuje.

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos laureatai Kotryna Liubeckaitė 4 kl., Miglė Morkūnaitė 8A kl., Gabija Dukštaitė IA kl. Mokytojai, kurie ruošė mokinius konkursui, – vyresnysis tikybos mokytojas Sigitas Žukauskas, tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė, dailės mokytoja metodininkė Gintė Mažiulienė ir dailės vyresnioji mokytoja Vilma Kaplanovskienė.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė