ITMC respublikinio konkurso „KOMPIUTERINĖ KALĖDŲ PASAKA“ nugalėtojai

Konkursui „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, kurio tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus, šiemet buvo pateikta daugiau nei 300 darbų. Mūsų gimnazijos net 2 mokinių darbai yra tarp nugalėtojų!

Piešinio kategorija:
I vieta – Aistė Špokaitė, II A gim. kl.
II vieta – Greta Talijūnaitė, III B gim. kl.

Surinkę ne mažiau 50 % maksimalaus balų skaičiaus diplomus gauna:

PIEŠINIO kategorijoje: Adriana Zlatkutė IV A gim. kl., Ugnė Kajėnaitė IV B gim. kl., Kamilė IV B gim. kl., Urtė Lukauskaitė I C gim. kl., Arnas Matuolis IV B gim. kl.
Koliažo kategorijoje diplomą gauna Deimantė Vaičiūtė III A gim. kl.

Diplomų įteikimo šventė vyks 2024 m. sausio 5 d. Kauno kolegijoje

Kviečiame pasižiūrėti laureatų darbus https://www.facebook.com/media/set/?vanity=itmc.lt&set=a.854737333325094

Konkurso darbus pateikė ir pasiruošti padėjo IT mokytojos Vaida Paukštė ir Roma Urbonienė

Sveikiname nugalėtojus!