GIMNAZISTŲ SĖKMĖ KALĖDINĖJE EXPO. #MepaLIETUVA.

Litexpo parodų rūmuose 2023 m. gruodžio 8 d. vyko tradicinis Lietuvos Junior Achievement renginys Kalėdinė expo. Renginyje dalyvauja mokiniai, jau mokykloje pradedantys kurti mokomąsias bendroves. Kalėdinėje expo dalyvavo 130 geriausių komandų iš visos Lietuvos. Renginyje mokiniai dalijosi įvairiomis verslo idėjomis: specializuotų programėlių, technologinių sprendimų, stalo žaidimų ir kt. Visi dalyviai turėjo paruošti stendus su siūlomų prekių ar paslaugų pristatymais. Šioje expo dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda Pickfit – keturi  III ir IV gimnazijos klasių mokiniai. Jų idėja – programėlė, kurioje naudojamas dirbtinis intelektas naudotojui sudaro drabužių derinius iš turimų drabužių ir suteikia jam galimybę virtualiai pasimatuoti drabužius. Vertinimo komisija renginio metu bendravo su visomis komandomis, klausinėjo apie jų kuriamus verslus, vertino idėjas ir jų įgyvendinimą. Pickfit komandai komisija skyrė I vietą!

Vigilija Kelerienė, ekonomikos mokytoja metodininkė

#ES žaliasis kursas #Tvarus vartojimas # Kuriame žmonėms tarnaujančią ekonomiką