Respublikinis tapybos darbų konkursas DAILININKŲ ĮKVĖPTI

III–IV gimnazijos klasių, dailės grupės mokiniai ir Dailės studijos būrelio mokiniai dalyvavo Respublikiniame tapybos darbų konkurse „Dailininkų įkvėpti“, kurį organizavo Panevėžio dailės mokykla. Konkurse dalyvavo 89 Lietuvos mokyklos ir buvo pateikta 583 darbai. Džiaugiamės laureatėmis Emilija Totoryte (IIIa gim. kl.) ir Maja Mickelevič (4b kl.). Panevėžio Pragiedrulių kūrybiškumo centras Vestai Tolvaišaitei skyrė nominaciją „Už čiurlenimą piešinyje“.

Gruodžio 12 d. Panevėžio Pragiedrulių kūrybiškumo centre buvo atidaryta Respublikinė tapybos darbų konkurso „Dailininkų įkvėpti“ paroda. Džiaugiamės mūsų gimnazistais parodos dalyviais Raigardu Falku, Eva Šumskyte, Fausta Navickaite (IIIa gim. kl.).

Dailės mokytoja metodininkė Gintė Mažiulienė