Lietuvos Junior Achievement kalėdinė mugė

2021 m. gruodžio 11 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos GenZklasės mokinių komanda (Urtė Paulauskaitė, Adrija Tarasevičiūtė, Benas Bakutis, Šarūnas Normantas, Domantas Fursenko) dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje 2021.

Joje mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“ programoje pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. „Litexpo“ dalyvavo 130 jaunųjų bendrovių – beveik 400 mokinių.
Sveikiname – gimnazijos GenZklasės komanda laimėjo nominaciją Didžiausias poveikis bendruomenei ir „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje 2021 užėmė 2 vietą Grand Prix.

Mokinius konsultavo ir pasirengti padėjo ekonomikos mokytoja metodininkė Vigilija Kelerienė