PASAULINĖ TURIZMO DIENA

Minint Tarptautinę turizmo dieną, Vilniaus jaunųjų turistų centras pakvietė mokinius paminėti šią šventę aktyviais renginiais.

Rugsėjo 25 d. vyko Vilniaus miesto mokinių orientavimosi ir pažinimo varžybos senamiesčio gatvėse. Tai kasmetinis renginys, kuris pritraukia būrį mokinių. Varžybų tikslas – ugdyti mokinių orientavimosi Vilniaus mieste įgūdžius, skatinti domėtis sostinės istorija, aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Varžybos vyko 4-7 kl. ir 8-12 klasių grupėse. Iš viso dalyvavo 20 komandų.

Mūsų gimnazijos komanda vyresniųjų grupėje, vadovaujama Džiugo Balčiūno (11 gimnazijos kl.), užėmė I vietą.

Varžybose taip pat dalyvavo Rasa Sipavičiūtė ir Mantė Lukošiūtė (7 kl.), Saulius Sipavičius ir Jonas Budreckas (5 kl.).

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės!

Matematikos vyresnysis mokytojas Juozas Vasilevičius

Nuotraukos: