IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada

2021 m. gruodžio 2 d. Simono Stanevičiaus progimnazijos Moodle mokymosi aplinkoje vyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada. Joje puikiai pasirodė mūsų gimnazijos 6a klasės mokinė Emilija Klipčiūtė – 5-6 klasių koncentre ji laimėjo I vietą. Emilijos prisistatymą komisijai padėjo parengti 6a klasės mokinė Miglė Morkūnaitė, o „namų darbą“ (pasakojimą tarmiškai) nufilmavo IIIb gimnazijos klasės mokinė Agnė Dainiūnaitė. 2022 balandžio 29–30 dienomis Kėdainiuose vyksiančioje respublikinėje etninės kultūros olimpiadoje Emilija Klipčiūtė atstovaus ne tik Abraomo Kulviečio klasikinei gimnazijai, bet ir Vilniaus miestui. Emiliją parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Ratkevičienė.