PILIETIŠKOS VISUOMENĖS KŪRĖJAI. #MepaLIETUVA

• Paskelbta: 2024-10-01

2024 m. rugsėjo 27 d. II gimnazijos klasių dvi komandos, lydimos mokytojo Deivido Krėpštos, dalyvavo Seime vykusiame protmūšyje „Pilietiškos visuomenės kūrėjai“. Protmūšyje buvo keturi turai, kuriuose reikėjo pademonstruoti žinias apie Lietuvos Konstituciją, Seimą ir krašto apsaugą bei parodyti greitą mąstymą. Įdomiąją renginio dalį praturtino Seimo narys Emanuelis Zingeris, su kuriuo turėjome galimybę pabendrauti. Jis pasidalijo savo nepaprastomis istorijomis apie laisvės kainą žmogui. Pertraukos metu mūsų laukė pietūs – kibinai, o taip pat ekskursija po Seimą.

Džiaugiamės, kad mūsų viena iš gimnazijos komandų užėmė garbingą trečiąją vietą. Gavome prizus, o vienam iš mūsų gimnazijos mokinių ypatingą dovaną įteikė pats Emanuelis Zingeris – jis padovanojo įrėmintą Kovo 11-osios akto kopiją.

Nuotrauka iš www.lrs.lt

Deividas Krėpšta, istorijos vyresnysis mokytojas