MOTYVACIJOS MOKYTIS tyrimas

• Paskelbta: 2023-11-28

Norėdami paskatinti mokymosi sąmoningumą, gimnazijos vyresnioji socialinė pedagogė Gintarė Bartašienė ir vyresnysis tikybos mokytojas Sigitas Žukauskas organizavo ir koordinavo 6c klasės mokinių projektą. Gabija, Saulė, Rugilė, Tautvilė, Airidas, Oskaras ir Laurynas parengė mokiniams ir tėvams skirtą apklausos anketą apie mokymosi motyvaciją. Apibendrinę atsakymus, mokiniai, padedami projekto vadovų, parengė pranešimą. Lapkričio 22 d. visa projekto komanda dalyvavo Jeruzalės progimnazijoje vykusioje Vilniaus miesto 5–8 klasių mokinių konferencijoje ,,Kas mane motyvuoja mokytis?“. Savo pristatymui mūsų mokiniai parinko intriguojantį pavadinimą „(Ne)noriu mokytis“. Antroje konferencijos dalyje mūsų gimnazijos atstovai dar turėjo atlikti praktinę užduotį ir ją pristatyti.

Abu pristatymai komandai pavyko puikiai, ir mokiniai, ir mokytojai džiaugėsi konferencijos rengėjų įteiktomis padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Sigitas Žukauskas, 6c klasės auklėtojas