Pamokos kitaip

• Paskelbta: 2022-11-07

Svečiuose pas Vincą Mykolaitį - Putiną

Spalio 28 dieną prieš pat atostogas gimnazijos abiturientai lietuvių kalbos ir literatūros pamokos vyko į Vinco Mykolaičio – Putino muziejų. Čia muziejininkė papasakojo apie rašytojo asmenybę ir kūrybą papildydama mokinių žinias. Pamoka-ekskursija truko daugiau nei porą valandų, nes gimnazistai labai susidomėjo V.Mykolaičio – Putino gyvenimu, turėjo daug klausimų, jų dėmesingumas buvo patikrintas savotiška apklausa iš muziejaus ir eksponatų bei matytų skaidrių, išgirstų istorijų. Reflektuodami mokiniai teigė, kad tokia pamoka padeda sustiprinti įgytas žinias, jas vizualizuoja ir yra patrauklus būdas pažinti menininkus. Kadangi Putinas mėgo vaikščioti ant Tauro kalno, gimnazistai ekskursiją pabaigė labai simboliškai – Dainiaus poezijos skaitymu virš Vilniaus.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rima Valiuvienė