Apdovanoti akcijos METŲ KNYGOS RINKIMAI 2021 nugalėtojai

• Paskelbta: 2022-05-09

Baigėsi akcija „Metų knygos rinkimai 2021“. Tradiciškai ir šiais metais pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje.

Kovo-balandžio mėn. būrelio „Knygų bičiuliai“ nariai skaitė ir aptarė knygas, nominuotas vaikų knygų kategorijoje, ir balsavo už labiausiai patikusią knygą. Daugiausia balsų surinko Mariaus Marcinkevičiaus „Akmenėlis“ ir Indrės Zaleckienės „Kaip sutramdyti žvėryną“. Bibliotekos vedėja klasėse pristatė knygas, skaitė jų ištraukas, kad paskatintų mokinius skaityti ir balsuoti.

Gegužės 7 d. – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – paskelbti ir apdovanoti akcijos „Metų knygos rinkimai 2021“ nugalėtojai:

· vaikų knygų kategorijoje – Indrės Zalieckienės „Kaip sutramdyti žvėryną?“;

·  paauglių knygų kategorijoje – Kotrynos Zylės „Siela sumuštinių dėžutėje: nelabai baisios istorijos“;

·  suaugusiųjų prozos kategorijoje – Gretos Dirmauskaitės „Pãžeme“;

·   poezijos kategorijoje – Manto Balakausko „Apmaudas“;

·   publicistikos ir dokumentikos knygų kategorijoje – Norberto Černiausko „1940. Paskutinė Lietuvos vasara“.

Dėkojame visiems mokiniams, dalyvavusiems akcijoje ir balsavusiems.

Jei kas dar nespėjo paskaityti – apsilankykite bibliotekoje.

Akcijos organizatorės bibliotekos vedėja Sigita Pečkaitienė ir mokytoja Ona Bacvinkienė