Dideli maži ekranai

• Paskelbta: 2021-01-13

Sausio 12 dieną gimnazijos septintokai susitiko su šiuolaikinių medijų agentūros Nara žurnalistais Karoliu Vyšniausku ir Mindaugu Drigotu. Viena iš Naros žurnalistų veiklos sričių yra edukacija mokyklose. Šiuo metu kaip tik vykdomas projektas Dideli maži ekranai, kurio tikslas ir yra edukuoti moksleivius apie šiuolaikines medijas. Susitikimo metu žurnalistai papasakojo septintokams apie žurnalistų darbo specifiką, su kokiais iššūkiais tenka susidurti savo darbe, taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas šiuolaikinių medijų specifiškumui. Septintokai sužinojo, kad informaciją galima kurti ir dalytis ne tik vaizdu, kaip mums įprasta, bet ir žodžiu, žaidimo forma.

Galima pasidžiaugti, kad susitikimas buvo ne tik įdomus, bet ir naudingas – mūsų gimnazijos mokiniai gerokai praplėtė ir pagilino žinias apie šiuolaikines medijas.

Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Sonata Vaičiakauskienė