Laimėjimai XVI Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje

2023 m. kovo 24 d. vyko XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados Vilniaus miesto II etapas. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: Eimantas Numavičius (6al kl.),  Goda Driukaitė (6bl kl.), Lukas Misiukevičius (6bl kl.), Teodoras Petras Pakamoris (6bl kl.), Emilis Timpa (6bl kl.), Rūta Norkutė (8al kl.), Ugnė Zaukaitė (8al kl.), Julius Zaveckas (8al kl.). Visiems olimpiadoje dalyvavusiems mokiniams sekėsi itin gerai – visi  pelnė prizines vietas arba buvo apdovanoti pagyrimo raštais:

Lukas Misiukevičius - I vieta;
Emilis Timpa - I vieta;
Goda Driukaitė - III vieta;

Eimantas Numavičius – Pagyrimo raštas;
Teodoras Petras Pakamoris – Pagyrimo raštas;

Ugnė Zaukaitė – I vieta;
Julius Zaveckas – I vieta;
Rūta Norkutė – II vieta.

2023 m. gegužės 11 d. vyko XVI Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nacionalinis etapas. Į šį etapą buvo pakviesti net 6 mūsų gimnazijos mokiniai: Goda Driukaitė (6bl kl.), Lukas Misiukevičius (6bl kl.), Emilis Timpa (6bl kl.), Rūta Norkutė (8al kl.), Ugnė Zaukaitė (8al kl.),  Julius Zaveckas (8al kl.).

Olimpiada vyko Vilniaus kolegijos  agrotechnologijų fakultete. Olimpiados tema –  „Paukščiai“. Mokiniai atliko labai sudėtingas užduotis, sudarytas iš trijų dalių: testo klausimų, struktūrinių užduočių ir kūrybinės užduoties. Olimpiadininkams buvo surengtas ir protmūšis.

Džiugu, kad Lukas Misiukevičius laimėjo II vietą tarp visų dalyvavusių Lietuvos šeštokų, o Goda Driukaitė gavo pagyrimo raštą bei apdovanojimą už kruopščiausiai atliktą kūrybinę užduotį.

Renata Dikčiūtė biologijos mokytoja metodininkė