LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA

2023 m. kovo 22 d. vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Vilniaus miesto II etapas „Kūrybos virusas 2023“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai Lukas Vanagas 7al klasė, ir Barbora Radvilė Nikžentaitytė IIIal gimnazijos klasė. Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo technologijų mokytojos Daiva Jarmalienė ir Lolita Petkevičienė.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje keliami tikslai – sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas; skatinti mokinius domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias; ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą; pastebėti ir ugdyti gabius technologiniam ugdymui mokinius.

Džiaugiamės – Barbora Radvilė Nikžentaitytė mitybos veiklos grupėje laimėjo II vietą!

Sveikiname ir didžiuojamės!

Technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė