Finalinė Lietuvos Junior Achievment Nacionalinė eXpo #MepaLIETUVA

Gegužės 12 dieną dvi mūsų mokyklos mokomosios bendrovės „LipLip“ ir „GABKO“ dalyvavo finalinėje Lietuvos Junior Achievment organizuotoje Nacionalinėje eXpo, į kurią, įvertinus metinę veiklos ataskaitą, iš daugiau nei 800 Lietuvoje įkurtų bendrovių buvo atrinktos tik pačios geriausios. Renginys vyko Vilniaus Outlet prekybos centre, kur kiekviena pakviesta mokinių bendrovė įsirengė savo stendus. Didžiąją dalį laiko dalyviai bendravo su vertinančiąją ir patariamąja komisija, pristatinėjo savo produktus, sprendžiamas problemas bei aptarė visų metų veiklą, kalbėta ir apie ateities planus. Abi bendrovės pakliuvo į TOP10 visos Lietuvos mastu ir gavo galimybę pristatyti savo pitch’ą (trumpą verslo idėjos pristatymą) scenoje, kurį taip pat vertino komisija. Renginio pabaigoje buvo įteikiami pakvietimai 20 geriausių mokomųjų mokinių bendrovių lyderių į lyderystės stovyklą, pakvietimą gavo „LipLip“ komandos narė Adriana Zlatkutė. Tuomet buvo įteikiamos nominacijos, iš kurių ,,LipLip” gavo nominaciją už geriausius mokomosios bendrovės marketingo sprendimus bei po didelės intrigos laimėjo 2-ąją vietą!

IIIA Adriana Zlatkutė ir IIIB Valerija Zelevaitė