NACIONALINĖ EXPO

2022 m. Lietuvos Junior Achievement organizuojamoje Nacionalinėje eXpo susirungė 40 geriausių komandų iš visos Lietuvos. Nacionalinė eXpo – tai „accelerator_x“ programos metų uždarymo renginys. Savo svarba jis prilyginamas nacionalinėms moksleivių olimpiadoms – čia dėl geriausiųjų vardo varžosi moksleiviai iš visos Lietuvos, atstovaudami savo bendroves, mokyklas, miestus ir miestelius. Projekte dalyvavo daugiau nei 3000 mokinių ir daugiau nei 850 komandų. Nacionalinė eXpo buvo organizuojama kartu su strateginiu poveikio investuotoju SEB bankas ir „Moody‘s Lietuvoje“ bei „UPS“, „Narbutas“, „Scandagra“, partneriais „Coca-Cola Foundation“, „MJJ fondas“ ir kitais. Ši eXpo vyko gegužės 20 d. Kultūros bare „Kablys“.  Gimnazistai Džiugas Balčiūnas, Mantas Vaina, Viltė Donauskaitė, Dominyka Abaravičiūtė, Heraldas Matačiūnas ir Rugilė Česnytė (IIIa gimnazijos kl.) regioninėje Vilniaus eXpo laimėjo pirmąją vietą ir gavo kelialapį į Nacionalinę eXpo, kurioje buvo nominuoti startuoliškiausia bendrove.

2022 m. gegužės 30 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos mokiniai Džiugas Balčiūnas ir Mantas Vaina (IIIa gimnazijos kl.) buvo pakviesti į Socialinę apsaugos ir darbo ministeriją susitikti su ministre Monika Navickienė. Susitikimo metu „JA TITAN 2022“ čempionato finalo dalyviams ir jų mokytojams ministrė įteikė padėkas. Finalo dalyviai taip pat susitiko su „Moody's“ atstovais, kurie moksleivius draugiškai pakvietė į savo biurą, pristatė, ką jie veikia kiekvieną dieną.

Ekonomikos mokytoja metodininkė Vigilija Kelerienė