FANTASTINIŲ KOMIKSŲ PRANCŪZŲ KALBA KONKURSAS

Gimnazijos mokiniai dalyvavo 2022 m. respublikiniame neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų 5–12 kl. mokinių fantastinių komiksų prancūzų kalba konkurse MISIJA MARSAS. Konkursą organizavo Šiaulių techninės kūrybos centras kartu su Šiaulių Jovaro progimnazija, Šiaulių Didžvario gimnazija ir Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centru. Konkursas skirtas skatinti mokinius domėtis STEAM, plėtoti mokinių vaizduotę ir kūrybiškumą ir ugdyti domėjimąsi prancūzų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra, mokslo pasiekimais. Konkurso rezultatai buvo skelbiami balandžio 12 d. kosmonautikos dienos proga. Konkursinį darbą mokiniai galėjo atlikti komandomis arba individualiai. Viso konkurse dalyvavo 114 jaunųjų komiksų kūrėjų.

Džiaugiamės – Ia gimnazijos kl. mokinių komanda – Navickaitė Fausta, Puodžiunaitė Saulė, Merkelytė Kamilė laimėjo II vietą.

IVa gimnazijos kl. mokinių komanda Baltuškonytė Gabija, Dževeckaja Beatričė, Beržinis Lukas laimėjo III vietą.

Sveikiname nugalėtojus ir didžiuojamės!