• Paskelbta: 2023-06-22

Istorijos ir klasės valandėlės integruota pamoka Vytauto Didžiojo karo muziejuje.

6B ir 6C  klasės mokiniai birželio mėnesį dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejuje edukacinėje programoje Karinė operacija „Žinių bomba“.

Šioje nuotaikingoje edukacinėje programoje mokiniai pasinėrė į intriguojantį žaidimą ir pajuto karišką dvasią. Muziejaus erdvėse ieškojo kodinėmis spynomis užrakintų „žinių bombų“ ir per kuo trumpesnį laiką turėjo nukenksminti Muziejui grėsmę keliančius užtaisus, vykdė įvairias užduotis. Mokiniams reikėjo skaičiuoti, šifruoti, bėgioti, ieškoti, spręsti rebusus, surinkti dėliones, apžiūrėti šovinius ir ginklus, bendrauti naudojant radijo stoteles ir atsakyti į įdomius klausimus. Mokiniai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sužinojo svarbiausias istorines datas bei faktus, išmoko atpažinti bei vertinti istorijos šaltinius, mokėsi dirbti komandoje.

Taip pat mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje  „Žvalgas“. Edukacinės programos metu mokiniai suvienijo žvalgų grandies jėgas, iššifravo slaptažodžius, perdavė žinią bendražygiams.

Šių edukacinių programų metu mokiniai pagilino žinias apie Lietuvos istoriją ir plėtojo komandinio darbo įgūdžius.

Gintė Mažiulienė dailės vyresnioji mokytoja
Liudmila Leonavičienė rusų kalbos mokytoja metodininkė
Daiva Jarmalienė technologijų vyresnioji mokytoja