Integruotas konkursas MANO HEROJUS BIBLIJOJE

• Paskelbta: 2023-06-15

2023-06-09 Bažnytinio paveldo muziejuje vyko Integruoto konkurso „Mano herojus Biblijoje“ baigiamoji šventė. Konkursą organizavo Vilniaus archivyskupijos katechetikos centras (VAKC) ir Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija. Konkurso tikslas – padėti 4-11 klasių mokiniams pažinti Šventąjį Raštą kaip tikėjimo šaltinį. Mokiniai, remdamiesi Šventuoju Raštu ir naudodamiesi įvairiomis meninėmis priemonėmis, atskleidė Šventojo Rašto herojų reikšmę.

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė buvo VAKC vadovė Raimonda Kuklienė, vertinimo komisijos narės buvo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė ir dailės mokytoja ekspertė Irena Staknienė.

Gimnazijos mokinius konkursui ruošė vyresnysis tikybos mokytojas Sigitas Žukauskas, tikybos mokytoja ekspertė Jurgita Biktimirovaitė, vyresnioji dailės mokytoja Vilma Kaplanovskienė, vyresnioji dailės mokytoja Gintė Mažiulienė

Konkurso baigiamojoje šventėje dalyvavo konkurso laureatai, jų mokytojai ir vertinimo komisijos nariai.

Mūsų gimnazijos laureatai:
4ad klasės mokinė Greta Mažiulytė
6b klasės mokinė Elija Čižaitė
Ib klasės mokinė Aistė Valaitytė

Po to vyko edukacinė pamoka Bažnytinio paveldo muziejuje.

Informaciją parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė