EDUKACINĖ IŠVYKA Į AUKŠTAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

• Paskelbta: 2022-10-04

Rugsėjo 21 dieną 4ad ir 4b kl. mokiniai keliavo po Ignalinos rajoną. Aplankė ir dalyvavo edukacinėje pamokoje dar 1978 m. įkurtame Senovinės bitininkystės muziejuje. Interaktyvios pamokos metu mokiniai sužinojo apie bites, žmones, augalus, medų ir dar daug įvairių dalykų. Čia jie galėjo pažinti ir pajausti, pamatyti ir išgirsti, pažaisti ir pailsėti. Aplankė ir Ladakalnį – žinomiausią apžvalgos aikštelę Aukštaitijos nacionaliniame parke. Vaikai skaičiavo Ladakalnį supančius ežerus, po akmenuką aukojo baltų gyvybės deivei Ladai – didžiajai Motinai, viso pasaulio gimdytojai. Po to vyko į Strigailiškio kaimą, kur laukė edukacinė šakočio kepimo programa. Čia susipažino kaip ruošiami ir kepami šakočiai, patys dalyvao šakočio kepime, o iškepę jį ragavo.

Asta Trukšinienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Audronė Preidienė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė