Edukacinė išvyka URBANISTINIS ŽYGIS. ATRASK VIDURAMŽIUS MIŠKE

• Paskelbta: 2022-06-01

Gegužės 30 dieną 4ad ir 4d kl. mokiniai ir jų mokytojos Valentina Baltuškonienė ir Violeta Tiriuvienė dalyvavo edukacinėje išvykoje Urbanistinis žygis. Atrask viduramžius miške. Žygio pradžioje mokiniai prisiminė, ką jie jau žino apie Lietuvos kunigaikščius. Atsakyti į gidės pateiktus klausimus stengėsi kiekvienas mokinys, nes atsakymą lydėjo gidės prizas – medinis kalavijas. Žygį pradėjome nuo Kreivojo miesto ir Kreivosios pilies istorijos, nes būtent čia yra Vilniaus, kaip sostinės, pradžia. Ketvirtokai sužinojo, kokia bendruomenė čia gyveno, kokia buvo jų buitis, apie mieste tuo metu gyvenusių vilniečių kultūrinę įvairovę. Atsipūsti sustojome ant vieno iš Kreivojo miesto kalnų – Stalo kalno. Čia be degtukų gidė skėlė ugnį, virėme arbatą, kepėme zefyrus, žaidėme žaidimus. Apniukęs ir lietingas oras nesugadino nuotaikos, o lengvą nuovargį išsklaidė geri prisiminimai apie edukacinę išvyką.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Valentina Baltuškonienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Tiriuvienė