ATSILIEPIMAS APIE FILMĄ „KUR DINGO ANA FRANK“

• Paskelbta: 2022-06-01

Gegužės 27–31 dienomis Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos penktokai lankėsi kino teatre „Apollo“ ir žiūrėjo šių metų „Kino pavasaryje“ pristatytą animacinį filmą „Kur dingo Ana Frank“ apie Anos išgalvotos draugės Kitės kelionę per šių dienų Amsterdamą. Štai keli mokinių atsiliepimai.

„Šis filmas reikalauja daug supratimo ir nervų, nes tiesiog sunku suvokti, kad niekuo dėtus žmones II pasaulinio karo metais sušaudydavo ar išveždavo į koncentracijos stovyklas. Supratau, kiek daug žydams teko ištverti“, – rašo 5a klasės mokinė.

„Filmas ,Kur dingo Ana Frank' parodė, kokia žiauri gali būti istorija. Net susigraudinau“, – prisipažįsta jos bendraklasis.

„Iš šio filmo išmokau, kad kitos tautybės žmones reikia priglausti – atnešti maisto, rūbų. Tai, kad žmogus kitoks, nereiškia, kad jis blogas“, – samprotauja 5d klasės mokinys.

Lietuvių kalbos mokytoja Elžbieta Banytė