VILNIAUS MIESTO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ GAMTAMOKSLINĖ PRAKTINIŲ-TIRIAMŲJŲ DARBŲ KONFERENCIJA

• Paskelbta: 2022-05-26

2022 m. gegužės  25 d. gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 3-4 kl. mokinių gamtamokslinė praktinių-tiriamųjų darbų Jaunųjų tyrinėtojų atradimai konferencija. Konferencijoje dalyvavo įvairių Vilniaus miesto mokyklų 3-4 kl. mokiniai ir jų mokytojai.

Konferencijos tikslas – ugdyti tiriamosios veiklos gebėjimus atliekant įvairius bandymus, eksperimentus, skatinti mokinių norą domėtis juos supančia aplinka, lavinti bendradarbiavimo įgūdžius. Konferencijos uždaviniai: skatinti mokinius eksperimentuoti, stebėti, tyrinėti, atrasti; formuoti mokslinio mąstymo ir tyrimų įgūdžius; pristatant tiriamosios veiklos rezultatus dalintis atradimais su bendraamžiais, dalyvauti diskusijose.

Konferencijos metu išklausyti 12 pranešimų: „Cukraus kiekis vaikų mėgstamuose produktuose“, „Kreidelių gamyba“, „Oro taršos nustatymas“, „Keramikos dirbinių rekonstrukcija“, „Gyvalazdės augimo tempas“, „Kvepalų gamyba“ ir kt. Taip pat konferencijos dalyviai dalyvavo edukacinėje pamokoje, kurioje patys eksperimentavo.