ATEITIES MOKINIŲ PAMOKA VILNIAUS VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGŲ CENTRE

• Paskelbta: 2022-03-18

2022 m. kovo 17 d. 7d kl. mokiniai ir klasės vadovė Danute Zabukiene lankėsi Vilniaus virtualios realybės pramogų centre (VR SPOT), pasirinkę temą Ateities mokinių pamoka mokymosi procese.  Įspūdžių bei smagių akimirkų virtualios realybės žaidimuose, simuliatorių zonoje tikrai netrūko. Edukacijos metu sužinojome apie virtualios realybės atsiradimo istoriją bei nuotaikingai praleidome laiką, išbandydami naujausias technologijas. Taip pat turėjome galimybę pamatyti kaip atrodys ateities pamokos mokyklose. O visi žaidimai tikrai sudomino kiekvieną iš mūsų. Žaisdami virtualios realybės žaidimus ne tik lenktyniavome automobiliais, bet ir gaminome maistą, šokome, žaidėme sniego gniūžčių karą, o galiausiai paragavome virtualios realybės torto!

Išvykos metu pagalvoti kada greičiau ji baigsis, net nebuvo minčių.

7d klasės mokinė Rūta Norkutė