ISTORINIS PORTRETAS SU DIALOGU

• Paskelbta: 2022-02-09

Vasario mėn. 3ad, 3b, 3c, 3d klasių mokiniai ir mokytojos rengė dailės raiškos ir lietuvių kalbos integruoto projekto kūrybinių darbų parodą. Mokiniai susipažino su portreto žanru ir jam būdingais bruožais, domėjosi istorinėmis asmenybėmis, jų gyvenamuoju laikotarpiu, profesija, nuopelnais savo šaliai ir pasauliui. Savo tyrinėjimų atradimus ir įspūdžius perteikė pasirinktos istorinės asmenybės portretu, stengėsi nupiešti vaizduojamo žmogaus būdingus bruožus, taikė tradicines ir mišrias technikas. Baigę piešti portretą parašė dialogą su pavaizduota istorine asmenybe.

Dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė. pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ona Bacvinkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Audronė Preidienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Asta Triukšinienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Birutė Aleknaitė