TARPTAUTINĖ ŽODŽIO „AČIŪ“ DIENA

• Paskelbta: 2022-01-12

Sausio 11 d. antrų klasių mokiniai ir mokytojos (2a Neringa Budrytė, 2b Rita Jonušienė, 2c Palmira Jančienė, 2d Marina Čėplienė)  minėjo tarptautinę žodžio „Ačiū“ dieną. Šia iniciatyva buvo siekiama atkreipti dėmesį į tai, kokią magišką galią turi padėkos žodžiai.

Mokiniai diskutavo apie žodžio „Ačiū“ prasmę: kada ir kam jį sakome, ar dažnai vartojame, o gal kartais pamirštame ir ne visada padėkojame. Klausydami Kakės Makės dainelės „Ačiū” (nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=-K7_IcXNQVQ), mokiniai rašė padėkas lapeliuose ir juos sukabino stende. Mokiniai dėkojo mamytei, tėčiui, broliui, sesei, draugams, mokytojai, valytojai, virėjoms, seneliui, močiutei, ir net šuniukui. Šypsenomis ir žodeliu „Ačiū“ mokiniai išreiškė dėkingumą už pagalbą, už gerumą, už nuoširdumą, už geranoriškumą, už skanų maistą, už įdomius renginius ir kt. O namuose dar nutarėme pradžiuginti ir savo artimuosius magišku žodeliu „Ačiū“.

Pradinio ugdymo mokytoja Marina Čėplienė