Pilietinė iniciatyva ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

• Paskelbta: 2022-01-14

Kaip ir kasmet, 2022 m. sausio 13 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos mokiniai prisijungė prie kasmetinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, t.y. sausio 13-osios rytą 8.00–8.10 (per pirmą pamoką) uždegė vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes languose ir sudalyvavo kasmetinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

Palaikant šią iniciatyvą mokytojai turėjo galimybę naudotis LRT sukaupta vaizdo ir garso medžiaga apie Sausio 13-ąją. Dokumentika, filmų ciklai, laidos, nuotraukų galerija, muziejaus eksponatai – specialus polapis „Mūsų Laisvė užaugo“, kuris pasiekiamas www.lrt.lt/sausio-13  Specialiai parengta virtuali audio ekskursija „Kalbanti Sausio 13-osios istorija“. 13 Vilniaus vietų, nebyliai menančių Sausio įvykius. Audiogidas ir stotelių žemėlapis polapyje.

Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą: www.komisija.lt

2d kl. pilietinės iniciatyvos atspinžiai:

Skaityta ir aptarta M. Nargėlaitės „Pasaka vaikams apie Sausio 13 dienos įvykius“. Žiūrėtas filmas „Sausio sniegenos”: https://www.youtube.com/watch?v=RcHU4Vv1rrc