NETVARKOS NYKŠTUKO IŠDAIGOS

• Paskelbta: 2022-01-10

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos Marina Čėplienė (2d), Rita Jonušienė (2b), Asta Trukšinienė (3ad) lapkričio–gruodžio mėn. siekdami stiprinti mokinių mokymosi motyvaciją surengė projektą „Netvarkos nykštuko išdaigos“.

Mokiniai buvo skatinami vertinti net mažus pasiekimus. Vaikai kiekvieną dieną nekantraudami laukdavo, kuo juos nustebins nykštukas, ką jis sugalvos naujo, kokią išdaigą jis iškrės: ar užtvers kelią prie suolų, ar iš obuolių sukonstruos kirmėlaitę-kumelaitę, ar atsiųs žinutę su klaidomis, ar suburs iš mandarinų chorą, ir kt. Visko ir nenupasakosi…

Taigi Netvarkos nykštukas ne tik ugdė mokinių pastabumą, bet ir skatino kūrybingumą.

Pradinio ugdymo mokytoja Marina Čėplienė, 2d klasė