Kalėdiniai renginiai

• Paskelbta: 2022-01-10

Gruodžio 21–22 d. Kahoot programoje vyko Kalėdinė viktorina 5–8 kl. mokiniams, kurią rengė Mokinių tarybos devintokai. Gruodžio 23 d. vyko I–IV gimnazijos klasių komandų Protmūšis, kurį rengė Mokinių taryba.  Iš viso žaidė keturios komandos, atstovaujančios savo klasę. Buvo pateikiami klausimai apie Kalėdų tradicijas ir papročius pasaulyje įvairiomis formomis: rašytiniai, vaizdo medžiaga, klausant garso įrašus, kt. Renginį vedė: Kamilė Dulko (IIb) ir Kotryna Sevelionytė (8a). Taip pat gruodžio mėn. gimnaziją puošė Dainoros Gaidelytės, Lėjos Junevičiūtės, Kotrynos Sevelionytės ir Kamilės Dulko parengti, motyvuojantys įžvelgti kiekvieną dieną gražius dalykus, plakatai.

Kaip ir kiekvienais metais gimnazijoje veikė jau tradicija tapęs Kalėdinis paštas. Gruodžio 6–17 d. mokiniai galėjo išsiųsti mokytojams, savo draugams parašytus sveikinimo laiškus. Šiais metais buvo išsiųsta, kaip niekad daug, virš 500 laiškų.

Gimnazijos Mokinių taryba