SWEDBANKK didžiausia nuotolinė pamoka MOKONOMIKA

  • Paskelbta: 2021-01-22
  • Kategorija: Renginiai

2021 m. sausio 21 d. gimnazijos visų klasių mokiniai ir klasių vadovai turėjo galimybę dalyvauti „Swedbank“ didžiausioje nuotolinėje pamokoje MOKONOMIKA. Pamokoje mokiniai susipažino ne tik su finansiniu raštingumu, bet ir su įvairių profesijų žmonėmis: žurnalistu, virtuvės šefu, ekonomiste, iliuzionistu, rašytojais, istoriku ir kt.

Nuotolines pamokas vedė žymūs Lietuvos žmonės, kurie mokiniams rimtas žinias apie finansus perteikė interaktyviai, žaismingai ir įdomiai. Kiekvienas profesijos atstovas savo pamokoje pozityviai pateikė informaciją bei savo patirtį apie pinigų reikšmę ir jų naudojimą. Kiekviena pamoka turėjo užuomazgą į mokykloje mokamus dalykus: lietuvių kalbą, matematiką, geografiją, gamtos mokslus, istoriją ir kt.

Mokiniams šios pamokos paliko labai didelį įspūdį. Jie teigia, kad buvo labai įdomi informacija, įdomūs įžymūs žmonės, patiko ir tai, kad gavo patarimų, kaip siekti savo karjeros kelio, beje, liko nustebinti ir praktiniais virtuvės šefo patarimais, ką galima pasigaminti per pertrauką tarp pamokų.

Kaip teigė mokiniai, mokymasis už mokyklos „sienų“ gali būti lygiai taip pat reikšmingas kaip ir mokymasis mokykloje, įvairiapusiškas lavinimasis padeda tobulėti mokinio asmenybei.

 

Ekonomikos mokytoja metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja Vigilija Kelerienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos