Mokinių kūrybinių darbų paroda MŪSŲ VILNIUS KAIP PASAULIO MEDIS, skirta Vilniaus miesto gimtadieniui

• Paskelbta: 2021-01-22

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos 5 kl. mokiniai dailės pamokose domėjosi Vilniaus miesto įkūrimo legenda, kaip Pasaulio medžio reikšmė interpretuojama įvairiose tautose ir pasitelkdami spalvinę bei grafinę raišką kūrė savitas kompozicijas.

Vilnius tarsi Pasaulio medis kelia stiprias šakas į dangų bei jungia praeitį, dabartį ir ateitį. Jis buvo, yra ir bus. Jo paunksmėje saugiai gyvena orūs ir laisvi žmonės. Miestas pilnas gyvybės, kūrybos ir džiaugsmo. Žmogaus tiesa gyventi čia, kur auga medis ir teka saulė, darniai gyventi su pačiu savimi ir Pasaulio medžiu. Vilnius tai tarsi gėrio bei įkvėpimo šaltinis vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai.

Dailės mokytoja Vilma Kaplanovskienė