KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2020

• Paskelbta: 2020-11-12

LR Teisingumo ministerija visus Lietuvos piliečius kvietė laikyti Konstitucijos egzaminą, kuris organizuotas atskiroms tikslinėms dalyvių grupėms: mokiniams, universitetams ir kolegijų studentams, kitiems piliečiams.

Egzamino iniciatorius: LR Teisingumo ministerija. Egzaminą globoja: Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius. Egzamino partneriai: naujienų portalas DELFI, Nacionalinis Lietuvos radijas ir televizija (LRT), lauko reklamos IĮ „OWEXX“. Prizus įsteigė UAB „Inregnum“, UAB „Blancomet“. Organizuoja UAB „Amor fati“.

2020 m. lapkričio 11 d. Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine dalyvavo visi I–IV gimnazijos klasių mokiniai. Jie atsakė į testo klausimus portale www.delfi.lt/konstitucijos-egzaminas arba www.konstitucijosegzaminas.lt.

Su Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino organizavimo taisyklėmis galima susipažinti www.konstitucijosegzaminas.lt

Sveikiname I–IV gimnazijos klasių mokinius, kurių atsakymai įvertinti puikiai ir labai gerai!

Gimnazijoje egzaminą koordinavo istorijos mokytoja metodininkė Daliutė Paškauskaitė