Konkursas KNYGŲ NAMŲ ŠVIESA

• Paskelbta: 2020-11-26

Šį rudenį vyko Nacionalinis mokinių piešinių konkursas Knygų namų šviesa, skirtas Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC), Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos biblioteka ir Dailės mokytojų asociacija.

Gimnazijos pradinių klasių mokinės Greta Mažiulytė 2ad kl., Radvilė Bedalytė ir Vytautė Senovaitytė 2b kl. (dailės mokytoja Gintė Mažiulienė) dalyvavo šiame konkurse. Džiugu, kad Gretos Mažiulytės ir Radvilės Bedalytės piešiniai atrinkti į parodą, kuri buvo eksponuojama Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Kviečiame pažiūrėti virtualią laureatų ir dalyvių piešinių parodą: https://photos.google.com/share/AF1QipOoDVZs7gTlzFbE2II9Eh0_pMNSKsex-LmZc7lC58cDrKGpt685pZ2gChmxKmd4Vg?key=ZG5XRVlrR2NsOF9QMzdTSUhacDdLeVFDcjlXbEJ3

Dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė