ES programavimo savaitė CODEWEEK 2020

• Paskelbta: 2020-11-03

2020 m. spalio 9–24 d. vyko ES programavimo savaitė.  Šis renginys yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas yra visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu. ES programavimo savaitėje dalyvauja beveik 4,2 milijono žmonių iš daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Mokydamiesi programuoti suvokiame sparčiai besikeičiantį pasaulį, geriau suprantame, kaip veikia technologijos, ir tobuliname savo įgūdžius bei gebėjimus, kad galėtume rasti naujų idėjų ir kurti inovacijas.

Mūsų gimnazija taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos. Tuo pačiu metu vyko ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS treniruotė, pakvietėme 5–12 kl. mokinius dalyvauti šioje treniruotėje. BEBRAS yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką (informatiką arba kompiuteriją) ir kompiuterinį mąstymą tarp bet kokio amžiaus mokyklos mokinių. Mokiniai mielai dalyvauja šiame konkurse, nes jiems patinka įdomios, žaismingos, suprantamai formuluojamos užduotys.

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Roma Urbonienė ir
 informacinių technologijų mokytoja metodininkė Vaida Paukštė