5b klasės mokinių edukacinė išvyka į VILNIAUS MIESTO APYLINKĖS TEISMĄ

• Paskelbta: 2020-10-21

2020 m. sausio 20 d. gimnazijos 5b klasės mokiniai lankėsi Vilniaus miesto apylinkės teisme.Edukacinę išvyką organizavo 5b klasės auklėtoja Daiva Jarmalienė ir teisme dirbanti auklėtinės Milėjos mama. Teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida įdomiai papasakojo apie teismo darbą ir net pasiūlė mokiniams surengti teismo inscenizaciją.

Teismo posėdžių salėje, vaidinant baudžiamosios bylos nagrinėjimą, mokiniams atsiskleidė teisėjų atsakomybės mastas ir darbo specifika, posėdžio tvarka ir kitų teisme dalyvaujančių asmenų – advokato, prokuroro, nukentėjusiojo, kaltinamojo, liudytojo, vaidmenys. Po inscenizacijos mokiniai apžiūrėjo areštinę, vaikų apklausos kambarį, kitas teismo vidines patalpas, matė eksponuojas teisėjo, advokato, prokuroro mantijos ir kitus teismo atributus.

5bl klasės auklėtoja Daiva Jarmalienė