Informacinių technologijų konkursas IT MANIJA

Kovo 21 d. sostinės vaikų ir jaunimo centre „Hobiverse“ vyko kasmetis Vilniaus miesto savivaldybės informatikos mokytojų organizuojamas 5–8 klasių mokinių informacinių technologijų konkursas „IT manija“. Konkurso tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, besidomintį informacinėmis technologijomis ir jų pritaikymo gebėjimus įgijusį vaiką bei skatinti Vilniaus miesto mokyklų mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mūsų mokyklos komanda KULVIETUKAI: Ignas Paukštė  iš 5a, Viktoras Zelevas iš 6b, Agnė Jarmalytė iš 7b bei Matas Akstinas užėmė garbingą 5 vietą tarp 20 dalyvavusių komandų. Mokiniai atliko komandines užduotis, reikalaujančias ne tik bendrųjų IT žinių, dalyvavo greitųjų klausimų „Blic“ rungtyje, atliko asmenines užduotis, kuriose reikėjo parodyti žinias, ne tik įgytas IT pamokose. Konkurso pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis bei įamžinti bendroje nuotraukoje. Mūsų mokyklos komanda namo grįžo kupina gerų įspūdžių. O mūsų mokyklos IT mokytoja metodininkė Vaida Paukštė gavo padėką už darbą dirbant vertinimo komisijos pirmininke.